Uncategorized

TATIL KAMPING SIZE NE AVANTAJ SAGLIYOR

Kamp alanımız devasa ağaçların bulunduğu bir 1.7 dönümlük bir bahçedir. Yazın en sıcak zamanında herkes serinlemek için klimalı ortama ihtiyaç duyar. Bizim çadır alanımızdaki ağaçların altındaki esinti doğal yollardan size serin kalma imkanını sunmaktadır. Böylesi keyifli bir ortamda tatilin tadını çıkarma şansınız olacaktır.

Adrasan Deresinin Serinliği ve Doğal Yaşamı

Hemen önünden Adrasan Deresi akmaktadır. Dere boyunca devasa ağaçlar devam etmektedir. Sabah ve akşam saatlerinde batı ve kuzey batıdan esen serin rüzgar ferahlık vericidir. Ayrıca bu rüzgar derede sineklerin barınmasını engellemektedir.

Derede doğal yaşam ördek ve balıkların koşuşturması ile sürüp gitmektedir. Derenin üzerinde bir kaç motelin asma köprüleri uzanmaktadır. Köprülerin üzerinden geçerken derenin akışını, balıkların ve ördeklerin hareketliliğini seyretmek çok keyiflidir. Zaman zaman ortamın sessizliği, deredeki ördeklerin kendileri için atılan ekmeklere yetişme telaşı ile bozulmaktadır.

Tatil Camping Denize Ne Kadar Uzakta

Kamp alanımızın denize kuş uçuşu uzaklığı 100 m. dir. Yürüyerek 2 – 3 dakika içinde denize ulaşma şansınız bulunmaktadır.

Adrasan Sahili yaklaşık 2,5 Km kadardır. Bu yüzden istediğiniz bir yerden denize girme imkanı bulunmaktadır. Değişik yerlerden denize girerek Adrasan’ı değişik açılardan gözlemleme imkanı bulabilirsiniz. Adrasan’ın ilginç bir özelliği her noktadan farklı bir güzelliğini ortaya sermesidir. Bu özellik insanları hayrete düşürecek kadar güzeldir. Bu yüzden Adrasan’a gelenler kısa sürede Adrasanlı olma yoluna girmektedir.

Adrasan Sahilinde Deniz Keyfi: https://youtu.be/7mTOw8L1DKQ

Devasa ağaçların altında çadır camping keyfini yaşamak isteyenlerin uğrak mekanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir